Hakkımızda

 

Tarihimiz ve Lokasyon

Ayaş Tolga Motel Kurulduğu günden beri Kaliteli Hizmet Anlayışından Ödün vermeyerek her geçen gün kendini yenileyerek Ayaş Yemişkumu nun En Gözde Oteli Olmayı Başarmıştır.

Otelimiz Mersin iline bağlı Erdemli İlçesinin Ayaş Yemişkumu beldesinde hizmet vermektedir. Adana Havaalanına 120 km  Mersin iline 50 km, Erdemli İlçesine 15 km Mesafededir. (yolların tamamı otoyol ve duble yoldur)

Mersin’i tatil beldeniz olarak seçtiğiniz zaman Ayaş Tolga Motel uygun fiyat seçenekleriyle Farklı Oda Alternatifleri ile hoş bir Tatil Keyfi Sunuyor. Plaja yakın konumlu Otelimizin. Kendine ait Restaurantı, Halka Açık Mutfağı, Açık ve Kapalı Otoparkı Mevcuttur.

Ayaş Tolga Motel Kendi Restaurantında Müşterilerimize Yemek Hizmeti Vermekle Birlikte;  dilerseniz Ayaş Yemişkumu Merkezde Bulunan yemekleri oldukça güzel olan lokanta ve kafelerde de yöreye özel lezzetleri tadabilirsiniz.

Etkinlikler

Bu şirin beldedeyken doğa yürüyüşleri ve su sporları yapabilirseniz ve de Kızkalesi ve Taşucunda Düzenlene Yat Turlarına Katılabilirseniz vaktin nasıl geçtiğini anlamazsanız. Alışverişi sevenlerdenseniz ise size önerimiz; Yemişkumunun Küçük Dükkanları ve Pazarında Aradığınız Her Şeyi Bulabilirsiniz.

 

 

Comments are closed.